Vítejte na stránkách Perkuto Open Stage

Tato platforma slouží pro organizaci pravidelných setkání přátel (nejen) orientální hudby a tance. Jihočeský kraj oplývá kromě mnoha rybníků a malebné krajiny i obrovskou komunitou krásných orientálních tanečnic. Ty všechny mají co si navzájem předvést. Každá lektorka přistupuje k tanci jinak a tanečnice rády ochutnávají, co ještě nezkusily. A pokud chtějí tančit na živou hudbu, jsme tu my, skupina Perkuto a rádi se tohoto úkolu zhostíme. Na našich stránkách je možné najít podstatnou část našeho repertoáru a vybrat si drumsolo podle temperamentu a vkusu. Pravidelně se scházíme a bude nám potěšením přivítat tanečnice, které chtějí objevit kouzlo živé hudby. Také samozřejmě rádi doprovodíme tanečnice na jejich vlastních vystoupeních.

Perkuto Open Stage ale není jen o naší bubenické formaci. Zapojují se i další hudebníci, jako například hráči na djembe a jiné africké bubny, nejrůznější perkuse, didgeridoo a podobně. Pokud víte o někom, kdo se chce také předvést, dejte mu vědět, třeba se s ním příště setkáte na pódiu.

Tanečnice, překročte bariéry, které od sebe ještě mnohdy oddělují jednotlivé školy tance a pojďte objevit to, co nás všechny spojuje!

Několik technických podrobností:

Kapela Perkuto se na vás těší.


Přejít na Přehled akcí